कनकाई खबर समाचारदाता  कनकाई मा.वि. को खेल मैदानमा फागुन १८ गतेदेखि पाँचौ जिल्ला स्तरीय महिला फुटबल प्रतियोगिता सुरु हुने भएको छ । खेलकुद मार्फत राष्ट्रिय निर्माणको अभियान मुल नारा वनाएर खेलकुदको क्षेत्रमा प्रशंसनीय योगदान पुर्याउँदै आएको कनकाई खेलकुद प्रतिष्ठान (कासा) ले शुक्रबार सुरुङ्गामा पत्रकार सम्मेलनमार्फत उक्त जानकारी गराएको हो । प्रतियोगितामा पाथिभरा महिला फुटबल टिम

"/>
Header Ad Header Ad

Most Viewed

Categories

कनकाईमा जिल्ला स्तरीय महिला फुटबल प्रतियोगिता हुने

कनकाई खबर समाचारदाता 

कनकाई मा.वि. को खेल मैदानमा फागुन १८ गतेदेखि पाँचौ जिल्ला स्तरीय महिला फुटबल प्रतियोगिता सुरु हुने भएको छ ।

खेलकुद मार्फत राष्ट्रिय निर्माणको अभियान मुल नारा वनाएर खेलकुदको क्षेत्रमा प्रशंसनीय योगदान पुर्याउँदै आएको कनकाई खेलकुद प्रतिष्ठान (कासा) ले शुक्रबार सुरुङ्गामा पत्रकार सम्मेलनमार्फत उक्त जानकारी गराएको हो ।

प्रतियोगितामा पाथिभरा महिला फुटबल टिम कचनकवल गाउँपालिका , झापा गाउँपालिका , हल्दिवारि गाउँपालिका , दमक नगरपालिका , जुनतारा खेलकुद क्लब खुदुनावारी , पारिजात महिला फुटबल क्लब सालवारी , शिवसताक्षी नगरपालिका र आयोजक कनकाई खेलकुद प्रतिष्ठान गरी जिल्ला भरीका आठवटा टिमको सहभागीता रहने प्रतिष्ठानका अध्यक्ष दिननाथ खतिवडाले वताएका छन ।

अनुमानित तीनलाख चौतीस हजार दुई सय रुपैयाँको लागतमा सम्पन्न गरिने खेललाई कनकाई नगरबाट एक लाख पचास हजार सहयोग भएको छ भने अन्य रकम स्थानीय संघ संस्था र खेल प्रेमी महानुभावबाट सहयोग जुटाइने प्रतिष्ठानका सचिव विनोद रानाले जानकारि गराएका छन् ।

प्रतियोगिता सम्पन्न गर्नकोलागि प्रतिष्ठानकी कोषाध्यक्ष अम्बिका खरेलको संयोजकत्वमा एघार सदस्यीय मुल आयोजक समिति गठन गरिएको छ भने हरि कार्कीको संयोजकत्वमा मैदान ब्यवस्थापन उपसमिति , झलक सिटौलाको संयोजकत्वमा प्रचारप्रसार उप समिति , विनोद उप्रेतीको संयोजकत्वमा आर्थिक व्यवस्थापन उपसमिति , मान्ता खरेलको संयोजकत्वमा स्वागत सम्मान उपसमिति , रमेश मैनालीको संयोजकत्वमा स्वयंसेवक परिचालन उपसमिति , विनोद रानाको संयोजकत्वमा टिम सम्पर्क उपसमिति र गोविन्द सुवेदीको संयोजकत्वमा प्राथमीक उपचार व्यवस्थापन उपसमिति समेत गरी सात वटा विभिन्न उपसमिति गठन गरि आआफ्नो जिम्मेवारी अनुसार काम सुरु भईसकेको पनि अध्यक्ष खतिवडाले जानकारी गराएका छन ।

खेलको प्रथम पुरस्कार नगद रु.६० हजार र द्वितीय पुरस्कार नगद रु.३५ हजार रहेको छ भने विजेता उपविजेता दुवैलाई ट्रफी , मेडल र प्रमाणपत्र प्रदान गरीने आयोजक आर्थिक उपसमितीका संयोजक विनोद उप्रेतीले जनाएका छन । प्रतियोगिताको प्लेयर अफ द सिरिजको पुरस्कार मुलआयोजक समिति संयोजक अम्बिका खरेलले प्रायोजन गरेकी छन ।

अन्तराष्ट्रिय नारी दिवसको अवसर पारेर खेलाइँदै आएको यो प्रतियोगिता पाचौं संस्करणमा आइपुग्दा सहभागी हुँदै आएका टिम भित्रका खेलाडीहरु प्रदेश साथै राष्ट्रिय टिममा समेत छनौट भइसकेको र कनकाई खेलकुद प्रतिष्ठानले ओझेलमा परेका खेलाडीलाई समेट्दै दक्ष खेलाडी उत्पादनकालागि चालेको कदम पनि सफल हँुदै गएकोमा प्रतिष्ठानलाई हौसला मिलेको कासा का संस्थापक अध्यक्ष ज्योति कुमार उप्रेतीले वताएका छन ।

फागुन १८ गतेदेखि सुरु भई २५ गते नारी दिवसको दिन सम्पन्न हुने प्रतियोगिताको उद्घाटन खेल आयोजक टिम र दमक नगरपालिका बिच हुने वताइएको छ ।

Facebook Comments

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password