गोपाल  प्रसाई नेकपाको कनकाई नगर इन्चार्ज     अम्बिका खबास राजवंशी सहइन्चार्ज                                                                                           

"/>
Header Ad Header Ad

Most Viewed

Categories

नेकपाको सपथ ,कनकाई ईन्चार्जमा प्रसाई र सहईन्चार्जमा राजवंशी

गोपाल  प्रसाई नेकपाको कनकाई नगर इन्चार्ज     अम्बिका खबास राजवंशी सहइन्चार्ज     

                                                                                                  

 कनकाई खबर \ नेपाल कम्युनिष्ट्र पार्टीका युवा नेता तथा जिल्ला सचिवालय सदस्य गोपाल प्रसाई नेकपाको कनकाई नगर इन्चार्जमा चयन भएका छन भने सहइन्चार्जमा पुर्व संविधानसभा सदस्य समेत रहेकी नेतृ अम्बिका खबास राजवंशी चयन भएकी छन् ।

   पार्टीको कार्यालय सदस्य तथा उपप्रधान तथा रक्षा मन्त्री ईश्वर पोखरेलले नेकपाका  जिल्ला अध्यक्ष, सचिव तथा झापाका सबै १५ पालिकाका इन्चार्ज सहइन्चार्ज , क्षेत्रीय ईन्चार्ज , सहइन्चार्जलाई पदको सपथ खुवाएका थिए । यसैगरि झापा गाउँपालिकाको इन्चार्जमा भक्तबहादुर बानिया तथा सहइन्चार्जमा हिमबहादुर कार्की , मेचीनगर इन्चार्जमा देवकुमार राई तथा सहइन्चार्जमा रामकुमार राई , विर्तामोडको इन्चार्जमा युवराज दाहाल , सहइन्चार्जमा हरि ओझा , अर्जुनधारा नगरपालिकाको इन्चार्जमा नरकुमार तामाङ्ग र सहइन्चार्जमा कुसुम राई , भद्रपुर नगरपालिकामा इन्चार्जमा असारु राजवंशी र सहइन्चार्जमा नरेश संजेल , शिवसताक्षी नगरपालिकामा इन्चार्जमा ज्ञानेन्द्र बिक र सहइन्चार्जमा एनपि लामिछाने , गौरादह नगरपालिकाको इन्चार्जमा हुकुम नेपाली र सहइन्चार्जमा बलराम खरेल , दमक नगरपालिकामा इन्चार्जमा नेत्र दाहाल र सहइन्चार्जमा बेदु गौतम , बुद्धशान्ति गाउँपालिकामा इन्चार्जमा छत्र बहादुर तिम्सिना रोषन र सहइन्चार्जमा योगमाया पराजुली , हल्दिवारी गाउँपालिका इन्चार्जमा धर्म शिवाकोटी र सहइन्चार्जमा राजेन्द्र योङ्गहाङ्ग , कचनकवल गाउँपालिकामा इन्चार्जमा तेजेन्द्र मैनाली र सहइन्चार्जमा टिका गुरुङ्ग , बाह्रदर्शी गाउँपालिकाको इन्चार्जमा पदमबहादुर थापा र सहइन्चार्जमा देवि ओझा , कमल गाउँपालिकाको इन्चार्जमा शिव ढुङ्गेल र सहइन्चार्जमा प्रताप सुब्बा , गौरीगंज गाउँपालिकाको इन्चार्जमा कैलास मास्के र सहइन्चार्जमा सीताराम अधिकारी रहेको नेकपाका जिल्ला सचिव मणिकुमार साम्पाङ्ग बिजयले वताएका छन् ।

Facebook Comments

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password