Header Ad Header Ad Header Ad Header Ad

Most Viewed

Categories

Header Ad

“अबको समय अनलाइन पत्रकारिताको” ः पत्रकार महासंघ अध्यक्ष गिरी

बिर्तामोड \ नेपाल पत्रकार महासंघ झापाका अध्यक्ष एकराज गिरीले अबको समय अनलाइन पत्रकारिताकै पक्षमा रहेको बताएका छन् ।

झापाको विर्तामोडमा प्रधान कार्यालय रहेको शब्दपत्र प्रकाशन प्रालिद्धारा प्रकाशन तथा प्रशारण हुँदै आएको ‘शब्दपत्र डटकम’अनलाइन पत्रिकाको औपचारिक रुपमा उद्घाटन गर्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी समेत रहेका महासंघ अध्यक्ष गिरीले पछिल्लो समयमा प्रतिस्पर्धात्मक रुपमा रहेको संचार माध्यमको बजारमा शब्दपत्र डटकम पठनीय र गुणात्मक रहेको बताएका छन् । अध्यक्ष गिरीले शब्दपत्र अनलाइनले मालिकहरुको नभएर जनताको शब्द बोल्नु पर्नेमा जोड दिए ।

घटस्थापनाको अवसर पारेर विहिवार दुर्गा पञ्चायन मन्दिरमा एक कार्यक्रमका बीच औपचारिक रुपमा प्रा.लि.को उद्घाटन भएको हो । प्रा.लि.ले दुई महिना अघिदेखि नै आफ्नो सेवा सञ्चालनमा ल्याएको हो । झापा बिर्तामोडमा प्रधान कार्यालय रहेको शब्दपत्रले सवै प्रकारका समाचारलाई प्रकाशन प्रशारण गर्दै आएको छ भने स्थानीय समाचारलाई प्राथमिकतामा राखेर अघि बढ्दै आएको छ ।

शब्दपत्र प्रालिको सञ्चालकमा वालकृष्ण गिरी, पार्वत गिरी, तारा दुलाल, शर्मिला पुरी, इशा पुरी, उद्धव पुरीलगायत रहेका छन् । उद्घाटन कार्यक्रममा नेकपा (माओवादी केन्द्र) जिल्ला नेता वासु दुलाल, नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश सदस्य लीलाराज झापाली, सहारा नेपाल साकोस लक्ष्मीपुर सेवा केन्द्रका प्रमुख उमेश भारतीलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

Facebook Comments Box

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Header Ad