काठमाडौं  \  नेकपा (माले)ले महासचिव सीपी मैनाली चढेको कार दुर्घटनाको केन्द्रीय अनुसन्धान व्यूरो (सीआईबी)द्वारा छानबिन गर्न माग गरेको छ ।    मालेले मंगलबार उपप्रधान तथा रक्षामन्त्री ईश्वर पोखरेल र गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलसँग छुट्टाछुट्टै भेट गरी दुर्घटना अस्वभाविक र नियोजित भएको भन्दै छानबिन गरी दोषीलाई कारबाही गर्न माग गरेको हो । साथै, दुर्घटना

"/>
Header Ad Header Ad

Most Viewed

Categories

सीपी मैनाली चढेको कार दुर्घटनाको सीआईबीद्वारा अनुसन्धान गर्न माग

 

 

काठमाडौं  \  नेकपा (माले)ले महासचिव सीपी मैनाली चढेको कार दुर्घटनाको केन्द्रीय अनुसन्धान व्यूरो (सीआईबी)द्वारा छानबिन गर्न माग गरेको छ ।

   मालेले मंगलबार उपप्रधान तथा रक्षामन्त्री ईश्वर पोखरेल र गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलसँग छुट्टाछुट्टै भेट गरी दुर्घटना अस्वभाविक र नियोजित भएको भन्दै छानबिन गरी दोषीलाई कारबाही गर्न माग गरेको हो । साथै, दुर्घटना पश्चात महासचिव मैनालीलाई उपचारका लागि हेलिकप्टरमार्फत काठमाडौं ल्याइ सहयोग गरेकोमा मालेले सरकारलाई धन्यवाद समेत दिएको छ ।

    भेटका क्रममा मन्त्रीद्वयले घटनाको छानबिन गराई चाँडै सत्यतथ्य पत्ता लगाउने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेको नेकपा माले सचिवालयले बताएको छ । यही फागुन १५ गते झापाबाट काठमाडौं फर्किँदै गर्दा मैनाली चढेको कार महोत्तरीको बर्दिबासमा दुर्घटना भएको थियो । दुर्घटनामा मैनालीसहित उनका छोरा ३० वर्षीय सरोज, बुहारी पूजा, ५ वर्षीय नाति ऐन र कार चालक रामप्रसाद पौडेल घाइते भएका थिए ।

Facebook Comments

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password