कनकाई खबर \ झापाको शिवसताक्षीमा जारी तेश्रो संस्करणको सताक्षी गोल्डकपको मंगलवारको खेलमा त्रिभुवन आर्मी प्रतियोगिताको अन्तिम चारमा प्रवेश गरेको छ । दार्जिलिङको मानेभञ्ज्याङ एफसी क्लबसंग २—१ को कठिन जित निकाल्दै त्रिभुवन आर्मी उपाधीको होडमा उक्लिएको हो ।   झिलझिलेको गणेशमानसिंह अध्ययन प्रतिष्ठानको खेल मैदानमा जारी मंगलबारको खेलमा दार्जिलिङको मानेभञ्ज्याङ एफसीलाई स्तब्ध पार्दै आर्मीले बाजी मारेको

"/>
Header Ad Header Ad

Most Viewed

Categories

सताक्षी गोल्डकपको तेस्रो दिनको खेलमा आर्मी सेमी फाइनलमा प्रवेश

कनकाई खबर \ झापाको शिवसताक्षीमा जारी तेश्रो संस्करणको सताक्षी गोल्डकपको मंगलवारको खेलमा त्रिभुवन आर्मी प्रतियोगिताको अन्तिम चारमा प्रवेश गरेको छ । दार्जिलिङको मानेभञ्ज्याङ एफसी क्लबसंग २—१ को कठिन जित निकाल्दै त्रिभुवन आर्मी उपाधीको होडमा उक्लिएको हो ।

  झिलझिलेको गणेशमानसिंह अध्ययन प्रतिष्ठानको खेल मैदानमा जारी मंगलबारको खेलमा दार्जिलिङको मानेभञ्ज्याङ एफसीलाई स्तब्ध पार्दै आर्मीले बाजी मारेको हो । आर्मीका टेकबहादुर बुढाथोकीको दुई गोलमा आर्मी अन्तिम चारमा प्रवेश गरेको हो । यसअघि खेलको छैटौँ मिनेटमा पहिलो गोल गर्दै बुढाथोकीले टिमलाई १—० को अग्रता दिलाएका थिए ।आर्मीको पहिलो  हाफको अग्रतालाई रोक्दै मानेभञ्ज्याङले खेलको ४७ औँ मिनेटमा गोल गर्दै गोल स्कोर समान बनायो । मानेभञ्ज्याङका रैकेत बुअमले प्रहार गरेको गोलले त्रिभुवन आर्मीको गोल पोष्ट चुमेको थियो ।

  खेलको वरावरी धेरैवेर टिक्न भने सकेन । ईन्जुरी समयमा त्रिभुवन आर्मीका तर्फवाट पुर्व गोलकर्ता टेकवहादुर वुढाथोकीले क्रस पासलाई सिधै गोल पोष्टको दिसा दिलाएर गोल गरे । बुढाथोकीकै गोलमा त्रिभुवन आर्मीले जित हात पारेको हो ।

   खेलको म्यान अफ दि म्याच आर्मीका सेसेहाङ आङ्दाम्बे घोषित भए । उनले नगद १० हजार रुपैयाँ प्राप्त गरे । सतासीधाम स्पोर्टिङ क्लबले आयोजना गरेको प्रतियोगिताका विजेताले ६ लाख नगद पाउनेछ भने उपविजेताले ३ लाख पाउनेछ ।
वुधबारको खेल मछिन्द्र क्लव काठमाण्डौ र गोर्खा बोईज रुपन्देहि विच हुने आयोजक समितिका संचार संयोजक योगेन लावतीले बताए ।

Facebook Comments

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password