Most Viewed

Categories

सहारा नेपाल साकोस अध्यक्षको निधन

कनकाई खबर  \  सहारा नेपाल सकारी संस्था लिमिटेडका अध्यक्ष ताराप्रसाद सञ्जेलको निधन भएको छ । २००८ साल असार २६ गते जन्मिएका सञ्जेलको मृगौला सम्वन्धि रोगका कारण फागुन ९ गते निधन भएको हो ।

   उनी दुई वर्षदेखि मृगौला रोगबाट पीडित थिए । सहारा नेपालका संस्थापक शेयर सदस्य रहेका उनले विगत सात वर्षदेखि निरन्तर अध्यक्ष पदमा रहेर सहारालाई उचाइमा पु¥याउन महत्वपूर्ण भूमिका निर्वाह गरिरहेका थिए । अध्यक्षको निधनसंगै सहकारीले शनिवार विहान १० ः३० देखि सभा ११ सम्म सहकारीको भवनमा पार्थीव शरीर राखेर श्रद्धाञ्जली अर्पण गरिने सहकारीका कार्यकारी निर्देशक महेन्द्रकुमार गिरीले जानकारी दिए ।

  सञ्जेलका श्रीमती तारादेवी र दुई छोरा दुई छोरी रहेका छन् । छोरा वुहारीहरुमा भूपाल– विनिता, लीला नीतु सञ्जेल रहेका छन् भने छोरीज्वाइँहरुमा देविका – योगेन्द्र खत्री, मुना र राजु रिजाल रहेका छन् । सञ्जेल भानु माध्यमिक विद्यालय अर्जुनधाराका पूर्व प्रधानाध्यापक समेत हुन् ।

Facebook Comments

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Forgot Password

    Holler Box